TR EN
TRIAJET
AMBULANS UÇAK KİRALAMA
HEMEN TEKLİF ALIN BİZE ULAŞIN

Ambulans Uçak Kiralama

Ambulans uçaklar acil durumlarda hayati önem taşırlar çünkü bu gibi durumlarda zamanla yarışılmaktadır.

TriaJet olarak organ veya hasta nakilleri gibi hayati önem taşıyan ve zamanla yarışan durumlarda kullanılmak üzere ruhsatlı paydaşlarımız aracılığıyla Ambulans Uçak kiralama hizmeti de vermekteyiz. Ruhsatlı paydaşlarımız aracılığıyla ayarladığımız ambulans uçak ekibimiz alanında deneyimli ve profesyonel olmanın yanı sıra aynı zamanda uçaktaki yolcunun hassas durumunun farkında olup buna göre hareket etmektedir ve yine hastanın durumunu göz önünde bulundurarak herhangi bir aksaklık çıkmadan kesintisiz, tam zamanında ve güvenli bir Ambulans Uçak kiralama transferi sağlamak için çalışmaktadır. Uçuş öncesinden başlayarak hastanızın transferi tamamlanana kadar ki tüm aşamalarda ekibimizin her bir üyesi her türlü ihtiyacınızı karşılamak için daima yanınızdadır.

Ambulans Uçak ile Transfer

Ambulans Uçakların en önemli özelliği hassasiyet gerektiren hasta transferleri gibi durumlarda acil ulaşım ve transfer için gerekli tıbbi cihaz, tıbbi ekip ve ekipman gibi tüm donanımı ve deneyimli sağlık ekibini uçakta hazır bulundurmasıdır ve bu sayede aciliyet gereken durumlarda tehlike arz etmeden gerekli şartları sağlamasıdır. Ambulans Uçaklar hastanızın transferi yapılırken güvenli ve kontrollü bir uçuş sağlayarak hasta sağlığını tehlikeye atmadan varış noktasına ulaşmasında büyük rol oynar. Triajet olarak ruhsatlı paydaşlarımız aracılığyla gerçekleştirdiğimiz Ambulans Uçak kiralama hizmetlerimiz dahilinde isteğiniz doğrultusunda yine ruhsatlı paydaşlarımız aracılığıyla uzman doktor ve havalimanı-hastane arası ambulans ile transfer gibi diğer hizmetleri de ayarlayarak bütün isteklerinizi uçuştan önce hazır hale getirir, sizlere kesintisiz ve güvenli bir Ambulans uçak transferi sağlarız.

Transferi onaylamanız halinde, sizden isteyeceğimiz evrakları tamamlamanızdan hemen sonra ortalama 2 saat içerisinde ruhsatlı paydaşlarımız aracılığıyla Ambulans uçağımızı kalkışa hazır hale getirebilmekte ve kalkış yapabilmekteyiz. Ambulans Uçakta bulunacak refakatçi sayısı hem uçağın hem de hastanın hassasiyeti ve güvenliği nedeniyle maksimum iki kişi olacak şekilde transfer süresi baz alınarak ayarlanmaktadır. Tüm uçuş boyunca hasta ve refakatçisine ekibimiz de eşlik etmektedir. 

Fiyat ve Hizmet Bilgisi

Triajet ruhsatlı paydaşları aracılığıyla gerçekleştirdiği bütün Ambulans uçak kiralama ve transfer taleplerinizi olabildiğince hızlı ve maksimum güvenlikle sağlamaktadır. Aynı zamanda hastanızın güvenliğini ve en önemlisi sağlığını ön planda tutarak efektif ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Ruhsatlı paydaşlarımız aracılığıyla gerçekleştirdiğimiz Ambulans uçak kiralama hizmetimiz ile alakalı daha detaylı bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için 7/24 bizimle iletişim adreslerimizden irtibat kurabilir, Triajet farkıyla gözünüz arkada kalmadan hastalarınız için sorunsuz ve güvenli bir transfer sağlayabilirsiniz.
e-bülten
TriaJet üzerinden tüm gelişmeler hakkında anında bilgi almak için e-posta adresinizi bizimle paylaşın. Asla 3. şahıslarla paylaşılmaz.
Bize Ulaşın
Beşyol Mahallesi, Birlik Caddesi
Keleşler İş Merkezi No:6 Kat:2
34295, Küçükçekmece İstanbul Türkiye
+90 532 253 15 75 sales@triajet.com
© 2020 TriaJet. Tüm hakları saklıdır.