TR EN
TRIAJET

Orta Boy Jetler

HEMEN TEKLİF ALIN BİZE ULAŞIN

ORTA BOY JET KİRALAMA

Jet Kiralama hizmetimiz çerçevesinde müşterilerimizin her ihtiyacına cevap verebilmek adına ağır, hafif, süper orta boy ve orta boy olmak üzere farklı segmentlerde jetlerle hizmet vermekteyiz. Sizlere en uygun hizmeti bizim kalite anlayışımızla buluşturabilmek için 7/24 hizmetinizdeyiz.

Bu kategoride hizmet veren Orta boy jetler hem daha geniş bagaj hem de yolcu kapasitesi ile uzun uçuşlarda avantaj sağlamaktadır. Aynı zamanda orta boy jetlerin kabinleri de daha yüksek ve geniş olduğu için yolculara daha rahat ve geniş bir hareket alanı sağlar ve şık kabin tasarımlarıyla da yolculuğunuzu bir üst noktaya taşır. Bu tip uçaklar güvenli, konforlu ve geniş olmalarının yanı sıra diğer muadillerine oranla maliyet açısından oldukça avantajlıdır ve bu sebeple de jet kiralamada oldukça tercih edilmektedirler. Müşterilerinin konforunu ve memnuniyetini esas alan politikasıyla Jet kiralama hizmetlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz.

Orta Boy Jet Filomuz

Triajet Jet Kiralama hizmetimiz kapsamında Orta boy jet kategorisinde birden fazla seçenek ile müşterilerimizle buluşmaktayız.

Serinin diğer jetlerine göre daha hızlı ve uzun menzilli uçuş kapasitesine sahip HAWKER 900, donanımsal kapasitesi ve yüksek menzil alanı ile ön planda olan GULFSTREAM G150, özellikle düşük maliyetleri ve piyasası ile özel uçak sahiplerinin yanı sıra jet kiralama sektörünün de favorisi olan LERAJET 60/60XR, havadaki toplantı salonu adıyla yine jet kiralama sektöründe isim yapmış HAWKER 800/850 ve şaşırtan kabin genişliği ile CITATION XL/XLS/XLS + tipi orta boy jetlerle sizlere jet kiralama hizmeti vermekteyiz. Profesyonel ekibimiz aklınıza takılan tüm sorulara yanıt verebilmek ve sizleri jet kiralama hizmet kapsamımız hakkında bilgilendirmek için 7/24 hizmetinizdedir.

Hizmet Bilgisi ve Orta Boy Jetler

Orta boy jet kategorisine ait uçaklarımız hakkında daha fazla bilgi almak veya jet kiralama hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz 7/24 hizmetinizde olan deneyimli ekibimizle iletişime geçebilir veya web sitemiz üzerinden hemen teklif alabilirsiniz. Ayrıcalıklı jet kiralama hizmetimizden yararlanmak ve uçuş deneyimlerinizi keyif, konfor ve güvenle taçlandırmak isterseniz daima bir tık uzağınızdayız.

e-bülten
TriaJet üzerinden tüm gelişmeler hakkında anında bilgi almak için e-posta adresinizi bizimle paylaşın. Asla 3. şahıslarla paylaşılmaz.
Bize Ulaşın
Beşyol Mahallesi, Birlik Caddesi
Keleşler İş Merkezi No:6 Kat:2
34295, Küçükçekmece İstanbul Türkiye
+90 532 253 15 75 sales@triajet.com
© 2020 TriaJet. Tüm hakları saklıdır.