TR EN
TRIAJET
KARGO UÇAĞI KİRALAMA
HEMEN TEKLİF ALIN BİZE ULAŞIN

Kargo Uçağı Kiralama

Triajet; Her türlü yasal kargolarınız için taşımacılık kargo uçağı kiralama ve lojistik hizmetleri sunmaktadır.

TriaJet her türlü normal uçuşlarla taşınamayacak kadar ağır veya büyük ve tabii ki yasal kargolarınız için taşımacılık, kargo uçağı kiralama ve lojistik hizmetleri sunmaktadır. Hava Kargo Taşımacılığı ile kargo uçağı kiralayarak kargolarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde transfer edebilirsiniz. Kargo uçaklarının seçimi de taşınacak kargo kadar önemli olduğundan Kargo uçak filoları taşınacak ürünlerin içerik ve boyutlarına ve diğer özelliklerine göre hizmet sağlamak üzere tasarlanmış birçok farklı tipte kargo uçaklarından oluşur, bizler de bu doğrultuda kargo uçağı kiralama hizmetimiz kapsamında kargonuza ve kargonuzun ölçülerine göre sizler için küçük, orta, ağır veya büyük kargo uçakları temin edebilmekteyiz. Kargolarınızın taşınması esnasında kargonuzun taşıması yapılan sektöre, taşınan ürüne ve ürünün boyut ve hacmine göre uygun uçak seçiminin yanı sıra buna göre değişen yasal mevzuatların takibi ve uçağa dair gerekli teknik analizler de oldukça önem taşımaktadır. Bu nedenle Kargo uçaklarının taşıma kapasiteleri, yükleme ve boşaltmaya uygun tasarımlara sahip olup olmadıkları, tüm havalimanlarına iniş kabiliyetlerinin uygun gövde ve teknik tasarımlarla desteklendiğinden emin olmak gerekir. Biz de Triajet olarak Kargo uçağı kiralama hizmetimiz dahilinde kiraladığımız her bir Kargo uçağının kabiliyetlerini ve teknik yeterliliğini test eder, transfer sırasında istenmeyen bir durumla karşılaşmamak ve sorunsuz bir teslimat sağlayabilmek için düzenli aralıklarla kontrol ettirerek gerekli bakımlarını yaptırmaktayız. Ayrıca tüm Kargo uçağı kiralamaya dair operasyonlarımızda ileri teknoloji ekipmanlar kullanarak gerekli güvenliği ve işlevselliği sağlamaktayız.  Sorunsuz, güvenli ve hızlı bir Kargo uçağı kiralama hizmeti almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kargo Gönderimleri

Kargo Uçaklarımız ile sizlere sağladığımız Kargo Uçağı Kiralama hizmetimiz çerçevesinde Acil ‘go-now’ charter, tehlikeli malların taşınması, Event lojistikleri, ağır veya büyük kargolar, değerli malların taşınması, insani yardım kargolarının transferi, büyük projeler, canlı hayvanlar ve çabuk bozulabilen ürünlerin gönderimi gibi kargoların sorunsuz ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktayız. 

Fiyat ve Hizmet Bilgisi

Kargonuza ve teslimat sözleşmenize en uygun uçağı bularak sorunsuz bir transfer sağlamak için sizlere en kısa sürede en uygun kargo uçağı kiralama teklifini sunmaya daima hazırız. Teslimatlara, kargo uçaklarına, fiyat bilgisine ve genel Kargo Uçağı Kiralama hizmetimize dair daha detaylı bilgi almak için iletişim adreslerimizden bizimle 7/24 irtibata geçebilir, Triajet ayrıcalığıyla hızlı ve güvenli bir hizmet almanın keyfini sürebilirsiniz. 
e-bülten
TriaJet üzerinden tüm gelişmeler hakkında anında bilgi almak için e-posta adresinizi bizimle paylaşın. Asla 3. şahıslarla paylaşılmaz.
Bize Ulaşın
Beşyol Mahallesi, Birlik Caddesi
Keleşler İş Merkezi No:6 Kat:2
34295, Küçükçekmece İstanbul Türkiye
+90 532 253 15 75 sales@triajet.com
© 2020 TriaJet. Tüm hakları saklıdır.