TR EN
BLOG
18/01/2023

Özel Jet Hizmetinden Beklentileriniz Neler Olmalı?

Adından da anlaşılacağı gibi özel jetler, keyif, lüks ve konforun farklı unsurlarıyla dolu özel uçuş deneyimleri sunmaktadır. Müşterilerimizin çoğu, uçuş esnasındaki bu mükemmel bir deneyimlere olan tutkuları dolayısıyla sıkça özel jetleri tercih etmektedirler, ancak bu deneyimler tam olarak nelerdir ve beklentileriniz ne olmalıdır?

DEVAMI
1.jpg
22/08/2022

ÖZEL JETLERİN EVRİMİ

Bugün sıklıkla görmeye veya duymaya alıştığımız ve avantajlarıyla göz dolduran özel jetler, henüz daha çok kısa bir süredir hayatımızdalar, bu nedenle daha çok yeni bir icat olduğunu söyleyebiliriz.

Özel jetlerin evrimine bir bakış…

DEVAMI
EVOLUTION-OF.png
20/07/2022

Özel Jet ile En Çok Tercih Edilen Seyahatler

YUNANİSTAN – MİKONOS

Yunanistan’ın İbizası olarak da bilinen Mikonos daha önce hiçbir yerde görmediğiniz gece hayatı ile oldukça kozmopolit bir adadır. Mitolojiyle olan bağlantısı, Küçük Venedik boyunca sıralanmış rüzgâr değirmenleri, adanın kalbi Chora ve sıra dışı yapılarıyla ziyaretçilerini büyülemeyi başarmış bir ada olan Mikonos macera peşindeki solo gezginler için de mükemmel bir rota… 

DEVAMI
TRİAJET.jpg
e-bülten
TriaJet üzerinden tüm gelişmeler hakkında anında bilgi almak için e-posta adresinizi bizimle paylaşın. Asla 3. şahıslarla paylaşılmaz.
Bize Ulaşın
Beşyol Mahallesi, Birlik Caddesi
Keleşler İş Merkezi No:6 Kat:2
34295, Küçükçekmece İstanbul Türkiye
+90 532 253 15 75 sales@triajet.com
© 2020 TriaJet. Tüm hakları saklıdır.