TR EN
BLOG
20/07/2023

Özel Jet Fiyatları ne kadar?

Özel jet fiyatları hakkında merak mı ediyorsunuz? Bu makalede özel uçak sahibi olma ve kiralama seçeneklerinin yanı sıra bakım ve personel masraflarını öğrenebilirsiniz. Özel jet sahibi olmak mı yoksa kiralık jet kullanmak mı daha uygun? Tüm bu soruların cevapları bu yazıda!

DEVAMI
3.jpg
14/07/2023

ÖZEL JETLERİN İNCELENMESİ: TÜM ZAMANLARIN EN İYİ 3 HAFİF JETİ

'Özel Jetleri İnceleme' serimizde bugün hafif jetleri mercek altına alıyoruz. Hafif jetlerle gerçekleştirdiğimiz hava trafiğini göz önünde bulundurarak, müşterilerimizin en çok tercih ettiği üç seçeneği belirledik ve Hawker 400, Learjet 45 ve Citation Bravo jetlerini sizler için derledik. 

Gelin, bu hafif jetlerin müşterilerimiz tarafından neden bu kadar özel ve sık tercih edildiğini görelim.


DEVAMI
ÖZEL JETLERİN İNCELENMESİ: TÜM ZAMANLARIN EN İYİ 3 HAFİF JETİ
12/07/2023

Özel Jet Kiralamanın Sunduğu Ayrıcalıklı Dünya

Bu yazı, özel jet kiralama hakkında bilgi sahibi olmak isteyen okuyuculara, özel jetlerin sunduğu ayrıcalıklı dünyayı ve seyahat deneyimlerini daha iyi anlamalarını sağlamayı hedeflemektedir.

DEVAMI
ozel-jet-kiralama.png
25/04/2023

Özel Jet İncelemeleri: Özel Jetlerin Maliyetleri

Günümüzde özel jetler, ulaşımın en özgün ve popüler yollarından biridir; özel jetler belli bir lüks, güvenlik ve konfor sağlarken aynı zamanda oldukça hızlı ulaşım araçlarıdır. Ancak çoğu zaman özel jet denildiğinde akla hemen maliyetler ve fiyat - performansları gelmektedir fakat bu maliyetleri neler belirliyor? Bu belirleyicileri inceleyelim!

DEVAMI
3.png
18/01/2023

Özel Jet Hizmetinden Beklentileriniz Neler Olmalı?

Adından da anlaşılacağı gibi özel jetler, keyif, lüks ve konforun farklı unsurlarıyla dolu özel uçuş deneyimleri sunmaktadır. Müşterilerimizin çoğu, uçuş esnasındaki bu mükemmel bir deneyimlere olan tutkuları dolayısıyla sıkça özel jetleri tercih etmektedirler, ancak bu deneyimler tam olarak nelerdir ve beklentileriniz ne olmalıdır?

DEVAMI
1.jpg
22/08/2022

ÖZEL JETLERİN EVRİMİ

Bugün sıklıkla görmeye veya duymaya alıştığımız ve avantajlarıyla göz dolduran özel jetler, henüz daha çok kısa bir süredir hayatımızdalar, bu nedenle daha çok yeni bir icat olduğunu söyleyebiliriz.

Özel jetlerin evrimine bir bakış…

DEVAMI
EVOLUTION-OF.png
20/07/2022

Özel Jet ile En Çok Tercih Edilen Seyahatler

YUNANİSTAN – MİKONOS

Yunanistan’ın İbizası olarak da bilinen Mikonos daha önce hiçbir yerde görmediğiniz gece hayatı ile oldukça kozmopolit bir adadır. Mitolojiyle olan bağlantısı, Küçük Venedik boyunca sıralanmış rüzgâr değirmenleri, adanın kalbi Chora ve sıra dışı yapılarıyla ziyaretçilerini büyülemeyi başarmış bir ada olan Mikonos macera peşindeki solo gezginler için de mükemmel bir rota… 

DEVAMI
TRİAJET.jpg
e-bülten
TriaJet üzerinden tüm gelişmeler hakkında anında bilgi almak için e-posta adresinizi bizimle paylaşın. Asla 3. şahıslarla paylaşılmaz.
Bize Ulaşın
Beşyol Mahallesi, Birlik Caddesi
Keleşler İş Merkezi No:6 Kat:2
34295, Küçükçekmece İstanbul Türkiye
+90 532 253 15 75 sales@triajet.com
© 2020 TriaJet. Tüm hakları saklıdır.