TR EN
GRUP UÇAĞI VE
YOLCU UÇAĞI KİRALAMA
HEMEN TEKLİF ALIN BİZE ULAŞIN

Yolcu Uçağı / Grup Uçağı Kiralama

Yolcu uçakları toplu iş seyahatleri, iş gezileri ve turistik geziler gibi 20’den fazla yolculu talepleriniz için çok avantajlı olmaktadır. Bu nedenle Boeing, Airbus, Bombardier, Embraer, Antonov ve ATR gibi uçakları TriaJet olarak sunmaktayız.

Triajet olarak hizmetlerimiz kapsamında siz değerli müşterilerimize Yolcu Uçağı Kiralama hizmeti de sunmaktayız. Özel Jetlerde maksimum 16 kadar yolcu taşınabilirken Yolcu Uçakları veya Grup Uçakları ile bu sayı arttırılabilir ve büyük çaptaki organizasyonlar için avantaj sağlayabilir. Örneğin filomuzda bulunan Boeing, Airbus, Bombardier, Embraer, Antonov ve ATR tipi uçaklarla 300 ve üzeri yolcu taşıyabilmekteyiz. Triajet Yolcu Uçağı kiralama hizmetleri ile şirketlerin yöneticileri ve çalışanları ile gerçekleştirecekleri iş seyahatleri, spor müsabakaları organizasyonları, tatil amaçlı tur paketleri, devlet yöneticileri ve politikacıların toplu diplomatik seyahatleri, toplu açılış ve kutlama seyahatleri, sanatsal etkinlikler için yapılacak seyahatler daha konforlu geçmektedir ve bu sebeple de bu tip organizasyonlar da direkt olarak yolcu uçağı kiralama seçeneği oldukça tercih edilmektedir. Triajet olarak organizasyonunuza ve yolcu sayınıza göre sizin için en uygun yolcu uçağını seçmek ve gerekli hizmetleri sağlamak için 7/24 hizmetinizdeyiz.

Bizler için müşterilerimizin kiraladıkları yolcu uçaklarımızla konforlu, kaliteli ve normal bir uçuş kadar düzenli ve zamanında giden bir hizmet alabilmeleri önemli olduğundan bütün operasyonlarımızı sorumluluklarının son derece bilincinde olan kendi ekibimizle yürütüyor ve her adımını anbean takip ediyoruz. 

Yolcu/Grup Uçağı Kiralama Hizmetimiz

Siz değerli müşterilerimize bu Yolcu uçağı kiralama hizmetimiz kapsamında Yolcu Hizmetleri, sizler veya Özel ve VIP yolcularınız için Karşılama& Rehberlik (Meet&Assist) hizmeti, zamandan tasarruf edebilmeniz için özel check-in servisi ve hızlı kalkış/geri dönüş, Lounge hizmetleri, varış noktasında ve transfer esnasında karşılama hizmeti ve kayıp eşya hizmetleri de Yolcu/Grup Uçağı Kiralama hizmetimize dahildir. Tüm bunlara ek olarak yolcu uçaklarımızla seyahat edecek tüm yolcularımız için Catering servisi, uçak içi hizmetler, yolcuya özel menü, ekstra bagaj hizmetleri ve terminal rehberliği hizmeti de sunmaktayız.

Toplu iş seyahatlerinde bizi tercih eden siz değerli müşterilerimiz için isteğiniz üzerine şirket logonuz ile yolcu uçağını da düzenleyebilmekteyiz. Uçak gövdesine veya koltuk başlıkları gibi uçak içi tasarımlara şirket logonuz ile ek düzenlemeler yapabilir, seyahatinizi siz ve yolcularınız için daha özel ve kurumsal hale getirebiliriz. 

Fiyat ve Hizmet Bilgisi 

Grup uçuşlarının planlanmasında erken rezervasyon hem uygun yolcu uçağının seçiminde hem gerekli izinlerin alınmasında hem de fiyat açısından avantaj sağlamaktadır. Bu nedenle uçuşunuzu planlamadan önce bizimle iletişime geçerek avantajlardan yararlanabilirsiniz. Fiyat ve Yolcu Uçağı Kiralama hizmetimizin içeriğine dair detaylı bilgi almak için 7/24 iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilir Triajet farkıyla hizmet almanın ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. 

e-bülten
TriaJet üzerinden tüm gelişmeler hakkında anında bilgi almak için e-posta adresinizi bizimle paylaşın. Asla 3. şahıslarla paylaşılmaz.
Bize Ulaşın
Beşyol Mahallesi, Birlik Caddesi
Keleşler İş Merkezi No:6 Kat:2
34295, Küçükçekmece İstanbul Türkiye
+90 532 253 15 75 sales@triajet.com
© 2020 TriaJet. Tüm hakları saklıdır.