TR EN

Marka ve Temel Değerler

Özel Jet Kiralama sektöründe kalite standardını belirleyen ve hep en iyi olmayı hedefleyen bizlerin bu noktaya gelmemizde başarma azmi ile çalışmamız en büyük güvencemizdir.

Misyonumuz

Misyonumuzun en önemli bölümü her zaman en iyiyi, en hızlı şekilde sunmak ve müşterilerimizin farklı beklentilerinin iyi niyetli ve profesyonel bir yaklaşım sergilemek kaydı ile karşılanmasını sağlamaktır.

Güveninizi sağlamak ve memnuniyetinizin menfaatlerimizin her zaman üstünde olması, yaşanabilecek problemlerinizi oluşmadan önlemek ve/veya çözmek başarımıza giden yolu açacaktır.

Amacımız koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Bu amaca ulaşmak için mutlak gücümüz; eğitilmiş ve sorumluluk duygusuna sahip uzman kadromuzdur.

Vizyonumuz

İstanbul Florya merkezli kurulan Tria Jet İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye'de kaliteden ödün vermeden yaptığı profesyonel uygulamaları ile uçak kiralama ve hava taksi sektöründeki öncülüğünü sürdürmeyi hedeflemektedir.

Misafirlerimizin koşulsuz memnuniyeti ve çalışanlarımızın tatmin memnuniyeti bizim için her zaman ön plandadır.

  • Hava Taksi sektörüne ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek
  • Özel Jet yolcularımızın beklentilerine en uygun çözümler üretmek
  • Özel Jet Kiralamada müşteri memnuniyetini önde tutmak
  • Pazar payını sürekli arttırmaktır

Değerlerimiz

Müşteri Odaklılık: Her gün daha da büyümenin daha da gelişebilmenin yolu müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktan geçer. Bunun için müşterilerimizle yakın ilişkiler kurarak onları iyi anlamalı ve çıkabilecek ufak tefek sorunlara hemen çözümler bularak onların yanında olduğumuzu göstermeliyiz.

Başarma azmi: Özel Jet Kiralama sektöründe kalite standardını belirleyen ve hep en iyi olmayı hedefleyen bizlerin bu noktaya gelmemizde başarma azmi ile çalışmamız en büyük güvencemizdir.

Dürüstlük: Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla ilişkilerimiz şeffaf, uzun süreli, kalıcı ve dürüstlük esasına dayalı yürütülür. Bu yüzden müşterilerimiz bize, biz de müşterilerimize her zaman sonsuz güven duyarız.

Sivil Havacılık Ulaştırma işletmeciliği Mezunu ve yıllarca sektörde çeşitli pozisyonlarda görev almış personelimizle sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Yurtiçi ve Yurtdışı uçuşlarınızda öncelikli hedefimiz uygun fiyat ile en iyi konforu gizlilik esasına dayanarak vermektir.

e-bülten
TriaJet üzerinden tüm gelişmeler hakkında anında bilgi almak için e-posta adresinizi bizimle paylaşın. Asla 3. şahıslarla paylaşılmaz.
Bize Ulaşın
Beşyol Mahallesi, Birlik Caddesi
Keleşler İş Merkezi No:6 Kat:2
34295, Küçükçekmece İstanbul Türkiye
+90 532 253 15 75 sales@triajet.com
© 2020 TriaJet. Tüm hakları saklıdır.