TR EN
TRIAJET

Ağır Jetler

HEMEN TEKLİF ALIN BİZE ULAŞIN

AĞIR JET KİRALAMA

Şirketimiz müşterilerine efektif, kaliteli ve hızlı uçuş deneyimleri sunmak konusunda uzmanlaşmış ve bu şekilde de Jet Kiralama sektöründe kendine hatırı sayılır bir yer edinmiştir. Jet Kiralama hizmetimiz dahilinde müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerini tam anlamıyla karşılayabilmek adına oldukça geniş bir yelpazede her ihtiyaca ve bütçeye uygun jet kiralama seçenekleriyle hizmet vermekteyiz. Sizin istekleriniz doğrultusunda Ağır Jet, Orta Boy, Süper Orta Boy ve Hafif temin edebilmekteyiz. Uzman ekibimiz seyahatinize en uygun ağır jetin tahsisi noktasında müşterilerimize daima yardımcı olmaktadır. Bu noktada müşterilerimiz için daha uzun menzilli, daha fazla bagaj ve yolcu kapasitesine ihtiyaç duyulan uçuşlarda Ağır Jetleri önermekteyiz. 

Uzun menzilli uçuşlarda hem konfor hem de yakıt tasarrufu açısından oldukça avantajlı olan ve yolcu kapasitesini arttırırken geniş bir alan ve bagaj kapasitesi sunduğu için jet kiralama hizmeti almak isteyen müşterilerimiz genellikle Ağır jetleri tercih etmektedirler. Diğer tüm jet kiralama hizmetlerimizde olduğu gibi ağır jetlerde de hızın yanı sıra uçuş güvenliği ve yolcularımızın rahatlığı bizler için ön plandadır. Ekibimiz ile beraber sizlere maksimum güvenlik ve konfor sağlayabilmek adına gerekli önlemleri alır hizmet kalite standartlarımız çerçevesinde hareket ederiz. Avantajlı jet kiralama tekliflerimizden yararlanmak için bizlere ulaşabilir, ağır jetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Ağır Jet Filomuz

Jet Kiralama hizmetimiz Ağır Jet kategorisi altından birden fazla seçenek ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 

Geniş kabin ve okyanus aşırı uçabilme kapasitesi ile GLOBAL 5000/6000/7000/8000, en hızlı özel ağır jet kategorisinden ses hızına yakın hızıyla GULFSTREAM V/550/650, 12 saate kadar yakıt ikmali yapmadan güvenle uçabilme kapasitesi ile FALCON 7X/8X, özellikle Avrupa seyahatlerinde tercih edilmesiyle FALCON 2000EX/LXS, piyasada en çok aranan ağır jetlerden olan LEGACY 600/650, genellikle iş seyahatleri için tercih edilen GULFSTREAM IV/IVSP/400/450, Asya ve Afrika ülkelerine uçarken teknik iniş gerektirmeyen FALCON 900/900EX ve teknolojik olarak aranan CHALLENGER 604/605 Jet kiralama hizmetimiz dahilinde ağır jet kategorisi altında filomuzda bulunmaktadır.

Fiyat ve Hizmet Bilgisi

Diğer tüm hizmetlerimizde olduğu gibi Jet Kiralama hizmetlerimizde de şeffaf fiyat ve hizmet politikamız doğrultusunda hareket ederiz. Avantajlı fiyat tekliflerimizden yararlanmak için bizlerle 7/24 iletişime geçebilir veya sitemiz aracılığıyla hemen teklif alabilirsiniz. 


e-bülten
TriaJet üzerinden tüm gelişmeler hakkında anında bilgi almak için e-posta adresinizi bizimle paylaşın. Asla 3. şahıslarla paylaşılmaz.
Bize Ulaşın
Beşyol Mahallesi, Birlik Caddesi
Keleşler İş Merkezi No:6 Kat:2
34295, Küçükçekmece İstanbul Türkiye
+90 532 253 15 75 sales@triajet.com
© 2020 TriaJet. Tüm hakları saklıdır.