TR EN
EN KISA SÜREDE
ÖZEL JETİNİZ HAZIR
HEMEN TEKLİF ALIN

Biz Kimiz?

18 yıllık eğitimli ve deneyimli Uçuş Operasyon kadromuz ile Sivil Havacılık Sektöründe hizmet vermekteyiz. Tüm Özel Jet ve Uçak Kiralamalarında 7/24 hizmetinizdeyiz.

Hakkımızda

Misafirlerimize sunduğumuz hizmet kalitemiz ve sonsuz güven ile büyümeye devam etmekteyiz. Geçmişte olduğu gibi gelecekte de siz değerli misafirlerimize Tria Jet’in perspektifinden bakmayı sürdüreceğiz.

  • Memnuniyeti sürdürülebilir kılmak için önceliklerimizi her zaman yeniden konumlandırarak çalışmayı prensip edindik.
  • Sonsuz bir gözlemciyiz, her zaman en iyiyi hedefliyoruz.
  • Dünyayı ve havacılık sektörünü yakından takip etmekteyiz.
  • Özel Jet Kiralamada yüksek standartlar yaratırken aynı zamanda düşük maliyet politikası izlemekteyiz.
TRIAJET iş ilişkisi içinde olduğu kuruluşlarla karşılıklı güveni zedeleyecek davranışta bugüne kadar bulunmamıştır ve bulunmayacağını taahhüt eder.

Ne Yaparız?

Tria Havacılık Hizmetleri Ltd. Şti. (Triajet) Özel uçak kiralama ve Özel Jet Kiralama hizmetleri veren bir firmadır.

Merkezi İstanbul Florya'da bulunan Triajet, binlerce uçaktan oluşan geniş filo ağıyla misafirlerine en kısa sürede en etkili teklifler sunmaktadır.

Global hizmet anlayışı ve VIP servisleriyle yalnızca bir uçuş organizasyonu olmanın ötesinde, Triajet Sivil Havacılık kuralları dahilinde hareket ederek güvenlik ve emniyet kurallarından asla taviz vermemektedir. IATA ve ICAO sertifikalarına sahip personeli, Anadolu Üniversitesi Sivil Havacılık Fakültesi Hava Ulaştırma İşletmeciliği mezunudur.

Özel jet kiralamanın Türkiye'de gelişmekte olması Hava Taksi terimini günümüzde daha da ortaya çıkarmıştır. Artık gidilecek destinasyona en kısa sürede lüks ve konforlu bir biçimde zamandan tasarruf ederek gitmek özel uçaklarla çok kolay olmaktadır. Bu nedenle sebebi ne olursa olsun acil uçak kiralamalarında doğru tercih yaparak yüksek bedeller ödemeden seyahat etmek, çeşitli catering hizmetlerinden ve tüm VIP salonlardan yararlanarak yolculuğunuzun keyifli geçmesi mümkündür.

e-bülten
TriaJet üzerinden tüm gelişmeler hakkında anında bilgi almak için e-posta adresinizi bizimle paylaşın. Asla 3. şahıslarla paylaşılmaz.
Bize Ulaşın
Beşyol Mahallesi, Birlik Caddesi
Keleşler İş Merkezi No:6 Kat:2
34295, Küçükçekmece İstanbul Türkiye
+90 532 253 15 75 sales@triajet.com
© 2020 TriaJet. Tüm hakları saklıdır.