TR EN
TRIAJET
HELİKOPTER KİRALAMA
HEMEN TEKLİF ALIN BİZE ULAŞIN

Helikopter Kiralama


Son yıllarda piyasadaki rekabetin artması, helikopter sayısının yükselmesi ile beraber helikopterlerin çeşitli durumlarda sağladığı konfor ve hızında anlaşılmasıyla helikopter kiralamaya olan ilgi de artmıştır. Biz de Triajet olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz çerçevesine Helikopter Kiralama hizmetini de dahil ettik. Sektördeki tecrübemiz, ayrıcalıklı hizmet anlayışımız ve profesyonel ekibimizle sizlere en iyi kalitede Helikopter kiralama hizmeti verebilmek ve unutulmaz bir Helikopter deneyimi yaşatmak için 7/24 hizmetinizdeyiz.

Helikopter Kiralama Hizmetimiz

Helikopterler yalnızca prestijli bir hava ulaşım aracı olarak değil aynı zamanda birçok amaç için kullanışlı olmalarından dolayı da oldukça tercih edilmektedirler ve bu sebeple de Helikopter kiralamaya olan ilgi son zamanlarda oldukça artmıştır. Helikopterler birçok film, reklam çekimi veya şehir tanıtımları için yazılacak yazılara dair fotoğraf çekimlerinden tutun; kısa mesafeli uçuşlarda şehir içi trafiğinden kaçmak ve varış noktasına bir an önce ulaşmak, manzara turları ve diğer ulaşım araçlarıyla ulaşılması mümkün olmayan lokasyonlara ulaşıma kadar birçok alanda sıkça tercih edilen popüler hava araçlarıdır. Tüm bunların yanı sıra aynı zamanda hızlı, pratik ve işlevsel de olmaları sebebiyle bazı özel veya üniversite hastaneleri tarafından da acil hasta nakli için Ambulans Uçakların mümkün olmadığı durumlarda da tercih edilmektedirler. Helikopter kiralayarak işleriniz için kolaylık sağlayabilir veya sevgilinize, eşinize, sevdiklerinize eşsiz şehir manzarası izleme fırsatı sunarak, dağ ile denizin birleşmesini, doğanın iç içe geçişlerini görebilir ve bulutların üzerinde olmanın verdiği heyecanı sevdiklerinizle birlikte nefes kesen bir manzara eşliğinde yaşayabilirsiniz. Bizler de siz değerli müşterilerimize bu çerçevede bir Helikopter Kiralama hizmeti sunarak sizler için mümkün olan en iyi hizmeti vermeye gayret ediyoruz. Triajet ayrıcalığıyla Helikopter kiralamak ve unutulmaz anlar yaşamak için bize her an ulaşabilirsiniz.

Fiyatlandırma ve Hizmet Bilgisi

Helikopter Kiralama hizmetimizin fiyatlandırması seçtiğiniz kategoriye bağlı olarak değişmektedir. Uçuş rotası, yolcu sayısı ve seçtiğiniz kategori gibi gerekli bilgileri tarafımıza iletmeniz halinde en kısa sürede sizlere hizmet bedelimiz ve hizmet paketimizin içeriği hakkında dönüş sağlayabilmekteyiz. Bu sebeple fiyatlar ve VIP Helikopter Kiralama hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için iletişim adreslerimizden bizlere 7/24 ulaşabilir, ayrıcalıklı Helikopter Kiralama hizmetimizden sizler de faydalanabilirsiniz.

e-bülten
TriaJet üzerinden tüm gelişmeler hakkında anında bilgi almak için e-posta adresinizi bizimle paylaşın. Asla 3. şahıslarla paylaşılmaz.
Bize Ulaşın
Beşyol Mahallesi, Birlik Caddesi
Keleşler İş Merkezi No:6 Kat:2
34295, Küçükçekmece İstanbul Türkiye
+90 532 253 15 75 sales@triajet.com
© 2020 TriaJet. Tüm hakları saklıdır.