TR EN
TRIAJET
DENİZ UÇAĞI KİRALAMA
HEMEN TEKLİF ALIN BİZE ULAŞIN

Deniz Uçağı Kiralama

Deniz uçağı kiralamak da hizmetlerimizden sadece bir tanesidir. Bodrum, Dalaman, Antalya, İstanbul gibi turistik ve seyahatin gözde noktalarına ulaşımda azımsanmayacak derecede deniz uçağı talebi bulunmaktadır.

Özellikle yaz aylarının popüler tercihi olan Deniz uçağı hizmetini bizde Triajet hizmet kapsamımıza dahil ederek sizlere son derece kaliteli ve benzersiz bir Deniz Uçağı Kiralama hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimiz tarafından oldukça sevilen ve tercih edilen deniz uçağı kiralama hizmetimizle sizler de tanışmak ve ulaşımınızı sağlarken keyifli dakikalar yaşamak isterseniz iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilir veya sitemiz üzerinden hemen teklif alabilirsiniz.

Deniz Uçakları ile Transfer

Deniz uçağı yapısı itibariyle hem karadan hem de denizden su üzerine iniş/kalkış yapabilme kapasitesine sahip amfibik hava aracıdır. Sahip olduğu bu teknik özellikler sayesinde Deniz uçağı havalimanlarının bulunmadığı veya havalimanlarının gidilecek konuma uzak olduğu deniz, göl vb. yerlere yakın bölgelere iniş kalkış yapabilmesi sayesinde yolcularımıza bu tip bölgelere ulaşımda büyük avantaj sağlamakla beraber zamandan keyifli bir tasarruf sağlar ve bu sebeple de bu tip durumlarda müşterilerimiz tarafından oldukça tercih edilmektedir.

Özellikle Türkiye’de Bodrum, Dalaman, Antalya, İstanbul gibi hem popüler deniz uçağı rotalarına hem de turistik ve gözde seyahat noktalarına ulaşımda deniz uçağı oldukça tercih edilen ulaşım araçları arasındadır. Direkt otelinizin önündeki plaja veya deniz kenarındaki tatil beldelerine ulaşmak için oldukça keyifli bir alternatif olan deniz uçakları yine müşterilerimiz tarafından yalnızca tatil noktalarına ulaşmak için değil iş seyahatleri için de varış noktasına bağlı olarak deniz uçağı oldukça tercih edilen bir seçenektir. 

Biz de Triajet olarak filomuzdaki deniz uçağı seçeneklerini isteğinize uygun hale getirerek sizlere bu hizmeti Triajet farkıyla sunarız. Dilediğiniz zaman dilediğiniz yere benzersiz bir deneyimle ulaşmak isterseniz tek yapmanız gereken bizlere ulaşarak gerekli bilgileri bizlere bildirmektir. 


Fiyat ve Hizmet Bilgisi

Triajet olarak uçuş detaylarını bize bildirmeniz halinde dilediğiniz zaman size en uygun deniz uçağını seçerek yine size özel hizmet kalitemizle kalkışa hazır hale getirebilmekteyiz. Deniz uçağı hizmetimize dair fiyat bilgisi ve detaylı bilgi almak için ilerseniz sitemiz üzerinden hemen teklif alabilir veya bizlere iletişim adreslerimizden 7/24 ulaşabilir, ulaşımınızı sağlarken eşsiz bir deniz-hava uçuşu deneyimi yaşamanın tadını Triajet farkıyla çıkarabilirsiniz.  


e-bülten
TriaJet üzerinden tüm gelişmeler hakkında anında bilgi almak için e-posta adresinizi bizimle paylaşın. Asla 3. şahıslarla paylaşılmaz.
Bize Ulaşın
Beşyol Mahallesi, Birlik Caddesi
Keleşler İş Merkezi No:6 Kat:2
34295, Küçükçekmece İstanbul Türkiye
+90 532 253 15 75 sales@triajet.com
© 2020 TriaJet. Tüm hakları saklıdır.