TR EN
TRIAJET

Hafif Jetler

HEMEN TEKLİF ALIN BİZE ULAŞIN

HAFİF JET KİRALAMA

Müşterilerine her daim geniş bir yelpazede hizmet vermeye özen gösteren bir şirket olarak Jet Kiralama hizmetimiz dahilinde ağır, orta boy, süper orta boy ve hafif jetler olmak üzere dört farklı segmentte jet kiralama hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda en uygun hafif jetin tahsisinde hem oldukça iddialı hem de uzman ekibimizle 7/24 hizmetinizdeyiz.

Bu kategoride hizmet veren hafif jetler nispeten daha fazla yolcu kapasitesi ile (Yolcu kapasitesi değişiklik göstermektedir.) hem kısa-orta mesafeli uçuşlarda hem de iş seyahatleri, kısa tatiller gibi özel gezilerde oldukça avantajlıdır. Yine aynı şekilde hızlıca ayarlanması gereken kısa mesafeli uçuşlarınızda da jet kiralama hizmeti alırken hafif jetleri tercih edebilir, hızlı bir şekilde konfora erişebilirsiniz. Aynı zamanda gerek donanım gerek kullanım açısından oldukça konforlu, güvenli, hızlı ve nispeten daha uygun fiyatlı ulaşım araçlarıdır ve bu nedenle de müşterilerimiz tarafından sıkça tercih edilmektedirler. Sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı jet kiralama teklifleri hakkında bilgi almak ve avantajlı tekliflerimizden yararlanmak için bizlerle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Hafif Jet Filomuz

Jet Kiralama hizmetimiz kapsamında Hafif Jet kategorisinde birden fazla seçenek ile müşterilerimize hizmet vermekte ve ihtiyaçlarına en uygun olanı tercih etmelerinde yardımcı olmaktayız.

3 kişilik yolcu kapasitesi ile kısa mesafeli uçuşların vazgeçilmezi ECLIPSE 500, 7-9 kişilik yolcu kapasitesi ve jet kiralama sektöründe bagaj kapasitesi ile sıyrılan PHENOM 300, hızı, konforu ve türbülanssız bir uçuş deneyimiyle LJ 45/75, hızlı ve verimli bir yolculuk sunarken geniş kabin hacmiyle şaşırtan HAWKER 400 ve hem yurt içi hem yurt dışı uçuşlarında tercih edilen CITATION serisi gibi hafif jetler jet kiralama hizmetimiz kapsamında filomuzda bulunmaktadır.

Hizmet Bilgisi ve Hafif Jetler

Diğer tüm hizmetlerimizde olduğu gibi Jet Kiralama hizmetimizde de müşterilerimiz için avantajlı teklifler yaratmaya özen gösteriyor ve müşteri memnuniyetini önemsiyoruz. Eğer siz de hafif jet kiralama hizmetimiz hakkında bilgi almak isterseniz bizlere iletişim adreslerimizden 7/24 ulaşabilir veya web sitemizdeki form aracılığıyla uçuşunuza dair gerekli bilgileri doldurduktan sonra hemen sitemiz üzerinden teklif alabilirsiniz.

e-bülten
TriaJet üzerinden tüm gelişmeler hakkında anında bilgi almak için e-posta adresinizi bizimle paylaşın. Asla 3. şahıslarla paylaşılmaz.
Bize Ulaşın
Beşyol Mahallesi, Birlik Caddesi
Keleşler İş Merkezi No:6 Kat:2
34295, Küçükçekmece İstanbul Türkiye
+90 532 253 15 75 sales@triajet.com
© 2020 TriaJet. Tüm hakları saklıdır.