TR EN
TRIAJET

Yolcu Uçakları

HEMEN TEKLİF ALIN BİZE ULAŞIN

YOLCU UÇAĞI KİRALAMA

Triajet Uçak Kiralama hizmetlerimiz kapsamında büyük çaptaki organizasyonlar için yolcu kapasitesi ile avantaj sağlayan Yolcu Uçağı Kiralama hizmeti de sunmaktayız. Yolcu Uçakları ile kapasitenizi arttırabilir, konforlu ve güvenli bir uçuşun keyfini çıkartabilirsiniz. Filomuzda bulunan Boeing, Airbus, Bombardier, Embraer, ATR ve Antonov tipi yolcu uçaklarıyla yolcu kapasitesini 300 ve üzeri yolcuya kadar arttırabilir hem yakıt hem alan tasarrufu sağlayabilir hem de güvenli Uçak Kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Triajet olarak uçuş operasyonlarının güvenliği ve müşterilerimizin memnuniyeti bizler için öncelik olduğundan Uçak Kiralama hizmetimiz dahilinde ayarladığımız tüm uçuş operasyonlarını birebir ekibimiz ile yürütür ve her bir adımını takip ederiz. Yolcu uçakları ile Uçak Kiralama hizmetleri alarak hem iş, toplu seyahat gibi organizasyonlarınızda konfor sağlar hem de seyahatinize uygun saatlerde, sorunsuz esneklikte hizmet alabilirsiniz.

Triajet Uçak Kiralama hizmeti dahilinde Yolcu Uçağı Kiralama hizmetlerimizde size en uygun yolcu uçaklarının tahsisinden sonra toplu iş seyahatleri gibi kurumsal organizasyonlarda da ayrıca seçilmiş olan yolcu uçaklarını müşterilerimizin isteği üzerine şirket logoları ile daha kurumsal hale de getirebilmekteyiz.

Yolcu Uçağı Filomuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun uçağı tahsis edebilmek adına diğer Uçak Kiralama hizmetlerimizde olduğu gibi Yolcu Uçaklarında da birden fazla yolcu uçağı seçeneği ile hizmet vermeye özen göstermekteyiz. Bu doğrultuda filomuzda bulunan yolcu uçaklarıyla müşterilerimize büyük çaplı organizasyonlarında her türlü avantajı sağlayabilmekteyiz: örneğin filomuzda bulunan Boeing 747 uçaklar hem yolcu uçağı hem de kargo uçağı olarak kullanılabildiği için oldukça karlı olmasının yanı sıra yakıt verimliliği de oldukça yüksektir. Yine filomuzda bulunan Boeing 737/800 yolcu uçakları ile çok yönlü, nispeten düşük maliyetli bir uçuşun keyfini sürebilir ya da Airbus A320 serisi yolcu uçakları ile organizasyonlarınızı daha işlevsel kılabilirsiniz. Triajet Uçak Kiralama hizmeti kapsamındaki yolcu uçakları hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz daima bizimle iletişime geçebilir, istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda uygun uçağın tahsisi konusunda profesyonel ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Fiyat ve Hizmet Bilgisi

Triajet hizmet politikamız doğrultusunda Uçak Kiralama hizmetlerimizin her birinde şeffaf fiyat ve hizmet politikamız çerçevesinde teklif hazırlarız. Sizler de avantajlı yolcu uçakları tekliflerimizden yararlanmak isterseniz veya Uçak Kiralama hizmetlerimiz hakkında genel bilgi almak isterseniz bizlerle 7/24 iletişime geçebilir veya sitemiz aracılığıyla hemen teklif alabilirsiniz.

e-bülten
TriaJet üzerinden tüm gelişmeler hakkında anında bilgi almak için e-posta adresinizi bizimle paylaşın. Asla 3. şahıslarla paylaşılmaz.
Bize Ulaşın
Beşyol Mahallesi, Birlik Caddesi
Keleşler İş Merkezi No:6 Kat:2
34295, Küçükçekmece İstanbul Türkiye
+90 532 253 15 75 sales@triajet.com
© 2020 TriaJet. Tüm hakları saklıdır.