TR EN
TRIAJET
UÇAK SATIŞI VE DANIŞMANLIĞI
HEMEN TEKLİF ALIN BİZE ULAŞIN

Uçak Satışı ve Danışmanlığı

Triajet, konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile uçak alım ve satım danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Özel jet seçimi, uçak analizi uçak fiyatları ve uçak alımından uçağın işletilmesine kadar ciddi profesyonellik gerektiren bir organizasyondur. Bu kapsamda gerekli sivil havacılık otoritelerinin kurallarına uygun olarak çalışmak zorunludur.

Triajet, seçilecek olan satılık uçağın tüm özelliklerini dikkate alarak gerekli ticari ve operasyonel raporlamaları hazırlayarak sizin için raporlama sonrasında hangi özel jetin seçilmesi gerektiği konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Triajet, tüm özel jet kategorileri hakkında yeterli bilgi ve donanıma sahip olmanın avantajıyla sizlere sadece uçak alımı değil, işletilmesi ve satışı konusunda da hizmet sunar. Bu nedenle Triajet olarak özel jet alım satım danışmanlığı yapmaktayız.

Triajet, Sivil havacılık sektöründe eğitimli kadrosuyla uçaklarınızın ticari karlılığını arttırmayı amaçlar. Siz uçmadığınız zamanlarda uçağınız ticari uçuşlara devam ederek uçağınızın sabit masraflarını minimuma indirir ve tasarruf etmenizi sağlar.

Özel uçak işletmeciliği birçok farklı konudan oluşmaktadır. Uçağınızın teknik bakımları, Sivil Havacılık kuralları dahilinde takip edilmesi gereken uçuşa elverişlilik sertifikası, uçak tescil sertifikası, gürültü sertifikası, telsiz ruhsatı, sigorta evrakları gibi uzmanlık gerektiren birçok konuda size en doğru ve hızlı desteği sağlar.

Uçak alımında dikkat edimesi gerekenler

  • Uçağın üretim yılı, modeli ve teknik özellikleri
  • Uçağın üretim yılından itibaren uçuş saati ve beher iniş kalkış sayısı (TSN ve CSN)
  • Uçağın evraklarının eksiksiz olması
  • Uçağın daha önce kazasız ve kırımsız olması

Özel Jet Alım kararından sonra tüm uçak belgelerinin tamamlanması ve yıllık maliyet analizi yapılarak ve bu doğrultuda karlılık raporu tarafınıza sunulur.

Triajet, uçağınızın alım sürecinden sonra da uçakların ticari kiralamaları konusunda cazip teklifler sunmak için global bir satış ağına ve fırsatlarına sahiptir. Uçağınız sizin için masrafsız ve hatta karlı bir yatırım aracına dönüşür. Uçağınız yerde kaldığı her zaman maliyetlerinizin yükselmesine neden olmaktadır. Bu yüzden uçakların maksimum uçuş saatine ulaşacak şekilde pazarlanması yüksek önem taşır. Triajet olarak bu bilinçte sürekli satış konusunda rekabetçi bir anlayışla sizinle birlikte hareket etmekteyiz. Tüm ticari uçuş kiralamalarından önce tarafınızdan onay alınarak ve tüm uçuş bilgileri sizinle paylaşılmaktadır. Uçuşların tamamı sözleşme kapsamında gerçekleşmekte ve her hafta tarafınıza raporlanmaktadır.

Özel jet uçak satışında yine geniş bir uçak satış ağı içerisinde size en yüksek teklifi sunuyoruz. Uçak satışından önce gerekli tüm dökümanların hazırlanması Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü onaylarının alınması, uçak bakımlarının gözden geçirilmesi konularında teknik destek vermekteyiz.

Sonuç olarak özel jet uçak alımı, işletilmesi, kiralanması ve satışı uzmanlık aynı zamanda deneyim gerektiren hassas bir konudur. Uçak sahibi olarak maliyetlerinizi düşürerek maksimum karlılığa ulaşabilirsiniz. Triajet size garantili teklifler sunar.

Her çeşit özel jet uçak alım, satımı, işletilmesi ve kiralanması konularında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

e-bülten
TriaJet üzerinden tüm gelişmeler hakkında anında bilgi almak için e-posta adresinizi bizimle paylaşın. Asla 3. şahıslarla paylaşılmaz.
Bize Ulaşın
Beşyol Mahallesi, Birlik Caddesi
Keleşler İş Merkezi No:6 Kat:2
34295, Küçükçekmece İstanbul Türkiye
+90 532 253 15 75 sales@triajet.com
© 2020 TriaJet. Tüm hakları saklıdır.