TR EN
TRIAJET

Helikopterler

HEMEN TEKLİF ALIN BİZE ULAŞIN

HELİKOPTER KİRALAMA

Helikopterler teknik donanımları sayesinde ulaşım açısından birçok noktada hız ve avantaj sağlamaktadır. Bu sebeple de son yıllarda müşterilerimizin helikopter kiralamaya olan ilgisi de artmış ve bizim de Helikopter kiralama hizmet yelpazemizi genişletmemize yol açmıştır. Yalnızca ulaşım aracı olarak değil aynı zamanda medikal sebeplerle veya şehir içi turlar, film veya video çekimleri için de ideal olan bu araçlar işinizi görürken aynı zamanda eşsiz bir deneyim de sunmaktadır. Triajet olarak ayrıcalıklı hizmet anlayışımız ve filomuz ile tüm müşterilerimize güvenli, karlı ve prestijli Helikopter Kiralama hizmeti vermek ve unutulmaz deneyimler yaşatmak için 7/24 hizmetinizdeyiz.

Helikopter Filomuz

Helikopter Kiralama hizmetimiz çerçevesinde daha iyi hizmet verebilmek ve birbirinden farklı organizasyonlarda kullanılmak üzere seçenekler sunabilmek adına filomuzda güvenliği, çok yönlülüğü ile şehir içi uçuşların yanı sıra film çekimleri gibi organizasyonlarda da oldukça sık tercih edilen EUROCOPTER, güvenliği ve menzili ile benzersiz bir transfer sağlayan BELL206 ve maksimum fayda sağlayan BELL 206B III ve son olarak hem orduların hem de şehir içi turlarının manevra kabiliyeti ile favorisi SKORSKY tip araçlarla müşterilerimizi Helikopter Kiralama hizmetimizle buluşturuyoruz. Bu tip helikopterleri uzak destinasyonlara ulaşımdan tutun, şehir içi turlara ve çekimlere hatta özel günlerinizde eşsiz sürprizlere rahatlıkla kullanabilir, ihtiyacınıza yönelik tam hizmet alırken benzersiz deneyimler yaşayabilirsiniz. Çok yönlülükleri ile ön planda olan helikopterleri ihtiyaçlarınızın ve organizasyonunuzun tipine uygun olmak şartıyla sizler için dikkatlice seçip hazırlıyor ve ulaşımınızı keyifli hale getiriyoruz. Filomuza ve helikopter kiralama hizmetimize dair detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Bilgisi ve Helikopterler

Helikopter Kiralama hizmetimiz seçtiğiniz araç tipi ve sizin için yaptığımız ayarlamalara göre değişiklik göstermekte olup teklifler de bu doğrultuda hazırlanmaktadır. Uçuş rotası, yolcu sayısı gibi bilgilerin ışığında sizler için en uygun helikopter kiralama teklifini hazırlar ve tarafınıza sunarız. Sizler de Triajet Helikopter Kiralama hizmetlerinden faydalanmak isterseniz bizlere 7/24 iletişim adreslerimizden ulaşabilir veya hemen şimdi web sitemiz üzerinden teklif alabilirsiniz. Triajet olarak sizleri helikopter kiralama hizmetimiz hakkında bilgilendirmek ve sizlere hizmet etmekten mutluluk duyarız.

e-bülten
TriaJet üzerinden tüm gelişmeler hakkında anında bilgi almak için e-posta adresinizi bizimle paylaşın. Asla 3. şahıslarla paylaşılmaz.
Bize Ulaşın
Beşyol Mahallesi, Birlik Caddesi
Keleşler İş Merkezi No:6 Kat:2
34295, Küçükçekmece İstanbul Türkiye
+90 532 253 15 75 sales@triajet.com
© 2020 TriaJet. Tüm hakları saklıdır.