TR EN
TRIAJET

Süper Orta Boy Jetler

HEMEN TEKLİF ALIN BİZE ULAŞIN

SÜPER ORTA BOY JET KİRALAMA

Jet Kiralama hizmetimiz çerçevesinde birbirinden farklı boyutlardaki seçeneklerimiz ile müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Bu kapsamda ağır, hafif, orta boy ve süper orta boy jet seçeneklerini en avantajlı jet kiralama teklifleri ile Triajet farkıyla siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Jet Kiralama sektöründe oldukça popüler olan Süper Orta boy jetler konforu yüksek ve güvenli uçuş deneyimleri sunmaktadır. Sınıfındaki diğer araçlara göre hızı ve uygun fiyatlı seçenekleri ile ön plana çıkan süper orta boy jetler müşterilerimiz tarafından gerek iş gerek özel seyahatlerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Bizler de birbirinden farklı süper orta boy jet seçenekleri ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun uçağı tahsis edebilmekteyiz. Müşterilerimizle buluşturduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz profesyonel ekibimizden destek alabilir ve avantajlı tekliflerimizden sizler de yararlanabilirsiniz.

Süper Orta Boy Jet Filomuz

Jet Kiralama hizmetimiz kapsamında Süper Orta Boy Jet kategorisinde birçok farklı seçenek ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Uzun menzili ile şu anda dünyanın en hızlı sayılmasıyla ün yapmış CITATION X, bagaj kapasitesi ile ön plana çıkan LEGACY 450/500, yüksek kabin kapasitesi ile okyanus aşırı uçaklarda avantaj sağlayan GULFSTREAM 200/280, yüksek konfor ve menzil kapasitesi ile FALCON 50, özel seyahatler için gerekli konforu yüksek performansı ve standartları ile birebir yerine getiren CALLENGER 300/350, piyasadaki muadilleri arasında en konforlu olması ve iniş-kalkış kabiliyeti ile CITATION SOVEREIGN ve daha uygun maliyetli seçeneğiyle CITATION LATITUDE gibi süper orta boy jetlerle jet kiralama hizmeti vermekteyiz. Filomuzda bulunan süper orta boy jetlere veya jet kiralama hizmetlerimize dair daha fazla bilgi almak isterseniz bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Hizmet Bilgisi ve Süper Orta Boy Jetler

Sizlere benzersiz uçuş deneyimleri sunmak ve jet kiralama hizmetlerimizden memnun kalmanızı sağlamak adına canla başla çalışan profesyonel ekibimiz, jet kiralamaya dair tüm sorularınızı yanıtlamak ve sizlere en uygun teklifleri sunmak için 7/24 iletişim adreslerimizden ulaşılabilir durumdadır. Eğer hemen şimdi teklif almak isterseniz web sitemiz üzerinden jet kiralama formlarını doldurarak teklif alabilirsiniz.

e-bülten
TriaJet üzerinden tüm gelişmeler hakkında anında bilgi almak için e-posta adresinizi bizimle paylaşın. Asla 3. şahıslarla paylaşılmaz.
Bize Ulaşın
Beşyol Mahallesi, Birlik Caddesi
Keleşler İş Merkezi No:6 Kat:2
34295, Küçükçekmece İstanbul Türkiye
+90 532 253 15 75 sales@triajet.com
© 2020 TriaJet. Tüm hakları saklıdır.