TR EN
TRIAJET
HELİKOPTER KİRALAMA
HEMEN TEKLİF ALIN BİZE ULAŞIN

Helikopter Kiralama


Son yıllarda piyasadaki rekabetin artması, helikopter sayısının yükselmesi ile beraber helikopterlerin çeşitli durumlarda sağladığı konfor ve hızında anlaşılmasıyla helikopter kiralamaya olan ilgi de artmıştır. Biz de Triajet olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz çerçevesine Helikopter Kiralama hizmetini de dahil ettik. Sektördeki tecrübemiz, ayrıcalıklı hizmet anlayışımız ve profesyonel ekibimizle sizlere en iyi kalitede Helikopter kiralama hizmeti verebilmek ve unutulmaz bir Helikopter deneyimi yaşatmak için 7/24 hizmetinizdeyiz.

Helikopter Kiralama Hizmetimiz

Hava ulaşım araçları hız, güvenilirlik ve sağlamlık konusunda birbirlerinden ayrılan çok amaçlı araçlardır ve bu nedenle de oldukça sık kullanılmaktadırlar. Yine bir hava ulaşım aracı olan helikopterler sadece kullanışlı değil aynı zamanda şık ve prestijli olmalarından ötürü de müşterilerimiz tarafından sıkça birçok özel günde veya seyahatte tercih edilmektedirler. Son zamanlarda kullanım alanları yalnızca şehrin trafiğinden kaçmak, kısa mesafe uçuşlar veya ulaşılması zor bir varış noktasına ulaşmaktan şehir içi turlar, fotoğraf veya video çekimleri, manzara turları, film veya reklam çekimlerine kadar ulaşmış ve popülerleşmiş olan helikopterler; yine hız, pratik ve işlev bakımından bazı özel hastaneler veya üniversite hastaneleri tarafından da acil durumlarda hasta nakletmek üzere Ambulans Uçak olarak kullanılmaktadır. Tüm bu görev ve işlevlerinin yanı sıra helikopter kiralamak işleriniz için kolaylık sağlarken gökyüzünde benzersiz bir deneyim yaşama imkânı da sunmaktadır. Nefes kesen manzaralar eşliğinde işinizi görmek, sevdiklerinizle keyifli dakikalar geçirmek için helikopter kiralayabilir ve hem hızın hem keyfin doruklarına ulaşabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin bu benzersiz deneyimden Triajet farkıyla faydalanabilmesi için biz de helikopter kiralama hizmeti sunarak, Triajet helikopter kiralama ayrıcalıklarından faydalanabilmenizi sağlıyoruz.  

Fiyatlandırma ve Hizmet Bilgisi

Helikopter Kiralama hizmetimizin fiyatlandırması seçtiğiniz kategoriye bağlı olarak değişmektedir. Uçuş rotası, yolcu sayısı ve seçtiğiniz kategori gibi gerekli bilgileri tarafımıza iletmeniz halinde en kısa sürede sizlere hizmet bedelimiz ve hizmet paketimizin içeriği hakkında dönüş sağlayabilmekteyiz. Bu sebeple fiyatlar ve VIP Helikopter Kiralama hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için iletişim adreslerimizden bizlere 7/24 ulaşabilir, ayrıcalıklı Helikopter Kiralama hizmetimizden sizler de faydalanabilirsiniz.

e-bülten
TriaJet üzerinden tüm gelişmeler hakkında anında bilgi almak için e-posta adresinizi bizimle paylaşın. Asla 3. şahıslarla paylaşılmaz.
Bize Ulaşın
Beşyol Mahallesi, Birlik Caddesi
Keleşler İş Merkezi No:6 Kat:2
34295, Küçükçekmece İstanbul Türkiye
+90 532 253 15 75 sales@triajet.com
© 2020 TriaJet. Tüm hakları saklıdır.