TR EN
TRIAJET
ÖZEL JET KİRALAMA
HEMEN TEKLİF ALIN ÖZEL JETİNİZİ KİRALAYIN

Özel Uçak Kiralama

TriaJet, özel uçak kiralama hizmeti veren bir firmadır.

Triajet olarak zamanınızın değerinin farkında uzman kadromuzla sizlere kısa zamanda efektif ve yüksek kalitede bir uçuş deneyimi sunabilmek adına genişlettiğimiz hizmetlerimiz kapsamında Özel Uçak Kiralama hizmeti de vermekteyiz. Özel uçak kiralama hizmetimiz dahilinde isteğiniz üzerine hafif, orta veya ağır jet temin edebilmekteyiz ve jetlerimizin yolcu kapasitesi seçtiğiniz özel jete bağlı olarak genelde 3 ila 16 arasında değişmektedir. Özel Uçak Kiralama hizmetlerimize zamandan tasarruf edebilmeniz için özel terminal ve hızlı pasaport kontrol hizmetleri de dahildir. Triajet farkıyla Özel Uçak Kiralama hizmeti almak istediğiniz takdirde profesyonel ekibimiz yalnızca uçuş öncesi değil, uçuş esnası ve sonrasında da her türlü ihtiyacınızı karşılamaya daima hazırdır. 

Özel Uçak Kiralama Hizmetimiz

Özel Jetlerin en büyük avantajı zaman veya mekân kısıtlamasına tabi olmamalarının yanı sıra özel ve özenli bir hizmet alırken zamandan da tasarruf ettirmesidir ve bu sebeple de Özel Uçak Kiralama hizmetlerine olan talep son dönemlerde oldukça artmıştır. Bir Özel Uçak kiraladığınızda tatil günü, özel gün, hafta sonu, gece veya gündüz fark etmeksizin Özel jetiniz ile istediğiniz yere birkaç saat içerisinde rahatınızdan ödün vermeden, tamamen sizin için düşünülmüş bir uçuşun keyfini çıkartarak ulaşabilirsiniz. Bu noktada bizimde sektördeki farkımızı ortaya koyan sahip olduğumuz hizmet anlayışımızdır; güvenlikten ve gizlilikten ödün vermeden, dakik fakat aynı zamanda isteklerinize ve ani değişikliklere karşı esnek olarak daima müşteri memnuniyetini gözeterek sektörde kendimize Özel uçak kiralama alanında hatırı sayılır bir yer edindik. 

Havacılık dünyasındaki deneyimlerimizden faydalanmak, yolculuğunuzu Triajet farkı ile taçlandırmak isterseniz bizlerle Özel Uçak Kiralama hizmetlerimize dair daima iletişime geçebilir veya randevu alabilirsiniz. 

Fiyat ve Hizmet Bilgisi

Özel Uçak Kiralama hizmeti fiyatlarımızı hesaplarken daima şeffaf fiyat politikamız üzerinden hareket eder, kesinleştirdiğiniz ve onayladığınız uçuşlarınızdan hemen sonra tüm uçuş bilgilerinizi (uçağınızın tescili, teknik özellikleri ve ekip irtibat numaraları vb.)  Brifing şeklinde siz değerli müşterilerimizle paylaşırız. Triajetbvd Özel Uçak Kiralama hizmetlerimize dair detaylı hizmet ve fiyat bilgisi almak için 7/24 iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. 


e-bülten
TriaJet üzerinden tüm gelişmeler hakkında anında bilgi almak için e-posta adresinizi bizimle paylaşın. Asla 3. şahıslarla paylaşılmaz.
Bize Ulaşın
Beşyol Mahallesi, Birlik Caddesi
Keleşler İş Merkezi No:6 Kat:2
34295, Küçükçekmece İstanbul Türkiye
+90 532 253 15 75 sales@triajet.com
© 2020 TriaJet. Tüm hakları saklıdır.